23 december 2021

'Steun stichting GMF moet bijdragen aan een structurele oplossing’

Na ruim 80 jaar is de Stichting Ereschuld en Dankbaarheid voor veteranen van de Tweede Wereldoorlog opgeheven. De taken van deze stichting zijn overgedragen aan Fonds 1815, ooit opgericht door Amsterdamse bankiers voor militairen die Napoleon moesten verslaan. Inmiddels maakt het deel uit van de stichting Gezamenlijke Militaire Fondsen (GMF). “Iedere militair kan bij ons terecht,” benadrukt oud-IGK luitenant-generaal b.d. Lex Oostendorp, voorzitter van GMF én Fonds 1815, in een interview.

Wil je het interview lezen? Ga dan naar onze ledenapp! Heb je deze als AFMP-lid nog niet gedownload? Klik dan op de button hieronder!

Wil je graag het hele artikel lezen?

Log in Word lid

Je kunt het artikel ook in onze leden app lezen!