Ik ga Defensie verlaten. Stopt dan automatisch mijn lidmaatschap?

Nee, want veel van onze leden willen ook na hun loopbaan bij Defensie lid van de AFMP blijven. Ook voor postactieve defensiemedewerkers biedt het lidmaatschap namelijk volop voordelen. Bovendien betaal je als postactief lid een lagere contributie.

Ga je na jouw defensieloopbaan aan de slag in een andere sector? Dan kun je je ook laten overschrijven naar een andere FNV-bond. Neem hiervoor contact op met onze ledenadministratie via het centrale telefoonnummer: 085 -8900470. Wij verzorgen dan de overschrijving, zodat je je opgebouwde lidmaatschapsjaren bij de AFMP meeneemt naar je nieuwe FNV-bond.

Wil je toch je lidmaatschap opzeggen? Stuur dan een e-mail naar onze ledenadministratie (la@afmp.nl) met daarin:

  • je volledige naam (en liefst ook je lidmaatschapsnummer)
  • je adres, postcode en woonplaats
  • de datum waarop je je lidmaatschap wilt beëindigen
  • de reden van opzegging (optioneel)

Heb je geen beschikking over e-mail, stuur dan een brief met de bovenstaande gegevens naar:

AFMP
T.a.v. Ledenadministratie
Oldenbarneveltlaan 46
3818 HB Amersfoort

Let op!
We sturen je altijd een ontvangstbevestiging. Heb je die niet gekregen? Dan heeft je opzegging ons dus niet bereikt. Dat is belangrijk, want voor opzeggingen geldt een termijn van twee kalendermaanden. Komt je opzegging bijvoorbeeld op 5 april bij ons binnen? Dan wordt je lidmaatschap dus per 1 juli beëindigd.

Meer over:
Lidmaatschap