Ik ga Defensie verlaten. Stopt automatisch mijn lidmaatschap?

Nee, jouw AFMP-lidmaatschap stopt dan niet automatisch. Ook na hun defensieloopbaan willen veel leden namelijk bij de AFMP aangesloten blijven. Ook biedt het lidmaatschap volop voordelen voor postactieve militairen en burgermedewerkers. Zij betalen een lager contributiebedrag. Ga je na jouw defensieloopbaan aan de slag in een andere sector? Dan kun jij je ook laten overschrijven naar een andere FNV-bond. Neem hiervoor contact op met onze ledenadministratie via dit e-mailadres. Wij verzorgen dan jouw overschrijving. Hierdoor neem je de bij de AFMP opgebouwde lidmaatschapsjaren mee naar jouw nieuwe FNV-bond. Wil je toch je lidmaatschap opzeggen? Stuur dan een e-mail naar onze ledenadministratie (la@afmp.nl) met daarin deze gegevens:

  • jouw volledige naam en liefst ook jouw lidmaatschapsnummer;
  • jouw adres, postcode en woonplaats;
  • de datum waarop jij jouw lidmaatschap wilt beëindigen;
  • de reden van jouw opzegging (optioneel).

Heb je geen e-mailadres? Stuur dan een brief met de bovenstaande gegevens naar:

AFMP
T.a.v. Ledenadministratie
Oldenbarneveltlaan 46
3818 HB Amersfoort

LET OP
We sturen je altijd een ontvangstbevestiging! Heb je die niet ontvangen? Dan heeft jouw opzegging ons dus niet bereikt. Wees je hiervan bewust, want voor opzeggingen geldt een termijn van twee kalendermaanden. Komt je opzegging bijvoorbeeld op 5 april bij ons binnen? Dan wordt jouw lidmaatschap dus per 1 juli beëindigd.

Meer over:
Lidmaatschap