23 april 2020

Winnaars van boek Blind Vertrouwen bekend

John Derksen, Willemiek Hoek en Dennis van Nunen zijn als winnaars naar voren gekomen uit de verloting van het boek ‘Blind Vertrouwen’ via onze ledenapp. Net als 58 andere AFMP-leden gaven zij met ‘korpscommandant’ het juiste antwoord op de vraag aan wie onlangs het eerste exemplaar van dit bijzondere boek is uitgereikt. Zij krijgen dit boek – een coproductie van ex-MARSOF-operator Koen Postma en schrijfster Maaike van Poelje over de werkwijze van de Nederlandse special forces – zo snel mogelijk thuisgestuurd.

Blind Vertrouwen vertelt het verhaal van de vijfde en laatste aaneengesloten Taskforce Viper in het hart van de Afghaanse provincie Uruzgan. In totaal 195 AFMP-leden beantwoordden de prijsvraag in onze ledenapp, van wie dus 61 met het goede antwoord.

De namen van de drie winnaars publiceren wij overigens met hun uitdrukkelijke persoonlijke toestemming.